LDJM - w walce o utrzymanie- 1 punkt z Górnikiem Wałbrzych.

W sobotę 12 maja, KS Oława podejmował na własnym stadionie Górnik Wałbrzych, czyli ostatnią drużynę w grupie spadkowej DLJM

Nasi zawodnicy, chcieli u siebie, zrewanżować się za porażkę w pierwszej kolejce, gdzie ulegli drużynie z Wałbrzycha 3-1. Mecz był bardzo wyrównany, a walka o piłkę rozgrywała się w środkowej części boiska. W pierwszej połowie, szanse na zdobycie bramki przez obie drużyny można było policzyć na palcach jednej dłoni. Ciekawiej zrobiło się w drugiej połowie meczu, kiedy zawodnik gości pokonał Szymona Sawickiego, po fatalnym minięciu się z piłką przez naszego bramkarza. Podopieczni Jarosława Boguckiego chcieli za wszelką cenę doprowadzić do wyrównania, lecz nie udawało im się wykorzystać podbramkowych sytuacji. Na szczęście chwilę przed ostatnim gwizdkiem, piłkę do bramki Karola Grzondziela skierował Wojtek Kaniewski i mecz zakończył się podziałem punktów.

Trener: Jarosław Bogucki

12.Szymon Sawicki, 4.Wojciech Kaniewski, 5.Wojciech Solarski ©, 6.Kamil Gradzik, 7.Łukasz Mazepa, 10.Konrad Gąsiorowski (15.Jakub Forenc 57’), 16.Jakub Boczula, 17.Dominik Woźniak, 18.Alan Moroz (2.Dawid Boratyński 35’), 19.Dominik Słocki, 22.Mateusz Świerczyński

Autor tekstu: Michał Niedźwiedź