LDT Ważne zwycięstwo z Lechią Dzierżoniów.

Zawodnicy Sebastiana Sobczaka na własnym boisku podejmowali UKS Lechię Dzierżoniów w 9 kolejce II DLT Grupa A

Już w trzeciej minucie zawodnicy gości mieli bardzo dobrą okazje do strzelenia bramki z rzutu wolnego, ale po świetnym strzale zawodnika z numerem „10” jeszcze lepszą interwencją popisał się nasz bramkarz-Bartosz Lubecki. Później w 20 minucie z linii szesnastego metra uderzył Szymon Smolak otwierając wynik tego spotkania. Przed przerwą dobrą okazję do zdobycia gola miał Mateusz Jurczak, ale grubo przestrzelił. Zaraz po rozpoczęciu drugiej części meczu Patryk Żurawski zdobył bramkę z główki, po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry. Następnie kilka świetnych okazji zmarnował Krzysztof Moroz. W 61 minucie nasi trampkarze zdobyli dwie szybkie bramki, których autorem był Wojtek Popów. Następnym, który znalazł receptę na pokonanie bramkarza Lechii, był Michał Pluciński, wykorzystując błąd obrońcy przedarł się w okolice pola karnego i bardzo mocnym strzałem ponad głową bramkarza umieścił piłkę w bramce ustalając wynik spotkania na 4-0. Wierzymy, że to zwycięstwo uskrzydli wysiłki naszej zielono białej drużyny w starciach z kolejnymi rywalami i pozwoli na stałe zejść z dolnej części tabeli.

autor tekstu: Michał Niedźwiedź

Autor tekstu: Michał Niedźwiedź