Kadra szkoleniowa

Paweł Nabiałczyk

Trener piłki nożnej od 1999r, licencja PZPN A, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Trener MKS Oława, Czarni Jelcz-Laskowice, Akademia Talentu Oława. W 2005r awans z drużyną juniorów MKS Oława do DLJ, rok później zajęcie IVm w DLJ. Założyciel i prezes Akademii Talentu Oława (2010-2015); sędzia piłkarski w latach 1993-2003, sędzia asystent ekstraklasy (1999/2000); nauczyciel dyplomowany wychowania fizycznego w CKZiU w Oławie (1999-2014 ZSP1)

Jacek Imianowski

34 - lata, wychowanek Parasola Wrocław - trzykrotny uczestnik Mistrzostw Polski Juniorów, młodzieżowy reprezentant Polski U-15. Zawodnik reprezentacji Olimpijskiej Ateny 2004 i klubów Polskiej Ekstraklasy I, II ligi (Śląsk Wrocław, Polar Wrocław, Podbeskidzie Bielsko - Biała, Miedź Legnica) i zagranicznych(Cypr, Finlandia, Niemcy). Nauczyciel w Narpes Hokstadieskola (Finlandia), trener grup młodzieżowych w Narpes FF (Finlandia), szkółki piłkarskiej Narpes Kraft ff (Finlandia), NFV Gelb-WeiB Gorlitz A jugend (Niemcy), grup młodzieżowych w MKS Oława i III ligi MKS Oława.

Jarosław Fliśnik

42 lata - członek Zarządu KS Oława, były Prezes APN Gminy Oława, trener piłki nożnej, wychowanek KS Górnik Zabrze – dwukrotny Mistrz Polski Juniorów, młodzieżowy reprezentant Polski U-16 do U-21. Zawodnik klubów polskich (Górnik Zabrze, Śląsk Wrocław, Polonia Bytom) i zagranicznych (1 FC Magdeburg, Eintracht Braunschweig). Odbył staże trenerskie: Borussia Moenchenladbach, RB Leipzig, VFL Wolfsburg, HSV Hamburg. Trener grup młodzieżowych w APN Gminy Oława, Akademii Talentu Oława i MKS Oława.

Piotr Kluzek

wychowanek „Moto-Jelcz” Oława; w latach 1996-2004 zawodnik klubów polskich (Pogoń Szczecin, Polonia Warszawa, Śląsk Wrocław) i zagranicznych (Niemcy, Austria, Grecja, Cypr); absolwent szkoły trenerów w Austrii –Sportchule Lindabrunn, trener grup młodzieżowych FC Bayer Hof; nauczyciel wychowania fizycznego.

Miłosz Solarski

Nauczyciel wychowania fizycznego w stopniu mianowany, pracuje czynnie w Gimnazjum nr 1 w Oławie,absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, instruktor, animator sportu, koordynator SZS w Oławie, koordynator orlików w Oławie, organizator i kierownik wielu obozów rekreacyjno - sportowych, organizator wielu imprez sportowych w Oławie, współzałożyciel i koordynator Fundacji Akademii Talentu, koordynator APN Oława, prowadził grupy żaków i orlików w APN Oława i Fundacji Akademii Talentu. Posiada 18 - to letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Krzysztof Wierzbicki

licencja PZPN B, trener drugiej klasy, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Pracował z zespołami młodzieżowymi w klubach Top Talent Wrocław, WKS Śląsk Wrocław, Akademia Talentu Oława, MKS Oława, uczestnik szkoleń UEFA GRASSROOTS .

Andrzej Leszczyński

Sebastian Sobczak

Michał Pluciński

Sławomir Kraczek

Rafał Kohut

Roman Maślanka

Nauczyciel  wychowania fizycznego, na stażu nauczyciela mianowanego w Szkole Podstawowej nr 8 w Oławie.  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, instruktor, trener, animator sportowy, organizator wielu imprez sportowych z kilku letnim doświadczeniem.

Jarosław Aleksandrzak
Daniel Rączka
Patryk Kozina
Łukasz Anklewicz

BYLI TRENERZY

Jarosław Bogucki

43 latalicencja trenerska PZPN A Trener II klasy, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, nauczyciel dyplomowany wychowania fizycznego z 15-letnim stażem w szkole ponadgimnazjalnej, staż trenerski - Hertha Berlin

Prowadzone zespoły: Trener grup młodzieżowych (Wratislavia Wrocław, MKS Oława LDJ, Polar Wrocław LDJ i LDJM, Śląśk Wrocław LDJ ). Trener grup seniorskich (Śląsk Wrocław IV liga, Bór Zaodrze Oława B klasa, MKS II A klasa, Czarni Chrząstawa B klasa, Burza Bystrzyca Oławska A klasa, Orzeł Sadków - liga okręgowa, Rzemieślnik Oława B klasa, )

Sukcesy: wygranie Ligi Dolnośląskiej Juniorów z WKS Śląsk w 2002 roku.

Roman Płachta
Marcin Musiał