Podsumowanie weekendu 12-13 maja 2018

Seniorzy

Nasza pierwsza drużyna występująca w A-klasie, bez rozgrywania meczu, może dopisać do swojego konta 3 punkty ze względu na wycofanie się przed tą rundą FC Wrocław Academy.

Seniorki

Oławianki podejmowały u siebie rywalki z Bierutowa. Od samego początku do końca było to bardzo wyrównane spotkanie, zakończone sprawiedliwym remisem.

UKS Bierutów - KS Oława 0:0

Skład: Celmer - Bargiel, Kamińska, Mieszkuć, Seroka - Lechki (Jaremkiewicz 50’), Duszeńko-Michniewicz, Ozga, Kryjak (Lipińska 45’) - Szura, Jąkalska

Juniorzy Starsi

Nasza drużyna pod wodzą Jarosława Fliśnika, przywiozła jeden punkt z wyjazdowego meczu w Bolesławcu. Strzelanie w 17 minucie rozpoczął Bartłomiej Musiał, jednak drużyna gospodarzy wyrównała w 31 minucie, a już chwilę później Adrian Gelles ponownie wyprowadził nas na prowadzenie. Wynik spotkania ostatecznie ustalił Mateusz Wołoszyn, trafiając do bramki Adriana Leśkiewicza w 60 minucie meczu. (2:2)

Trener: Jarosław Fliśnik

1.Adrian Leśkiewicz, 3.Janusz Łakomiak, 4.Karol Grabowski ©, 7.Michał Żurawski, 9.Rafał Dalecki, 11.Bartłomiej Musiał, 13.Jakub Skorupa, 14.Damian Makowski, 15.Jakub Buczkowski, 17.Sebastian Szwedzki (6.Batrtłomiej Bagiński 88’), 19.Adrian Gelles

Juniorzy Młodsi

Trampkarze

Młodziki

KS Oława-AP Brzeg Dolny (1:1)

Podopieczni Jacka Imianowskiego dobrze zagrali przeciwko mocniejszemu fizycznie przeciwnikowi.

Do przerwy utrzymali wynik 0:0, a tuż po przerwie uzyskali prowadzenie dzięki Igorowi Wydmuchowi.

W dalszej części meczu nasz zespół próbował grać pressingiem, zaprezentował serię ciekawych zagrań. Gdy już zasłużenie prowadziliśmy, na parę minut przed końcem spotkania rywale strzelili nam wyrównującą bramkę . W ostatnich sekundach przeprowadziliśmy jeszcze szybki kontratak, który zakończył się niecelnym strzałem jednego z napastników i 3 punkty zamieniły się w 1.

W pierwszej rundzie "na wyjeździe" przegraliśmy 4:0, a u siebie zagraliśmy zdecydowanie lepiej może nie na 100%, ale zrewanżowaliśmy się rywalom.