Podsumowanie weekendu 9-10 czerwca 2018

Seniorzy

Nasza pierwsza drużyna pewnie pokonała na wyjeździe Indatę Software Spartę Wrocław 5-0. W tym meczu szansę od trenera Jarosława Fliśnika dostali zawodnicy, którzy zakończyli już sezon w drużynie Juniorów Starszych, a dwóch z nich zdobyło nawet bramki !

12.Adrian Leśkiewicz (1.Piotr Kosecki 46’), 3.Bartłomiej Musiał, 4.Krzysztof Waliś, 5.Jakub Skorłutowski (7.Michał Żurawski 55’), 8.Kacper Makowski (2.Wiktor Gajdek 46’), 10.Maciej Sobota (9.Karol Nikodem 80’), 11.Paweł Bekieszczuk, 13.Jakub Skorupa, 14.Łukasz Anklewicz, 15.Jakub Kulczycki (16.Adrian Gelles 46’), 17.Mateusz Prusak (6.Wojciech Czerniak 55’)

Seniorki

Polonia Świdnica - KS Oława 2:3 (1:0)

Po środowym zwycięstwie z zespołem AZS Wrocław gdzie bohaterkami meczu zostały najmłodsze w zespole Wiktoria Bugajna orazstrzelczyni bramki w ostatniej minucie spotkania- Alicja Lipińska, czekał nas trudny mecz z zespołem Polonii Świdnica, która to plasował się w tabeli pozycje wyżej od nas. W ciągu 8 ostatnich dni rozegraliśmy 3 spotkania. Zmęczenie było szczególnie widoczne w środku tygodnia, jednak w porównaniu do środkowego spotkania odzyskaliśmy "świeżość".

Zespół był bardzo zdeterminowany i zapracował na to zwycięstwo mimo, iż dwukrotnie musieliśmy gonić wynik udało się doprowadzić do wygranej!!
Należą się za to ogromne brawa!
Show skradła zdobywczyni "hat-tricka" Natalia Szura! Oby tak dalej!

W barwach Oławy wystąpiły:
1.Ola Pawlos, 2. Ilona Ozga, 3. Angelika Raruk, 4. Renata Mieszkuć, 5. Asia Seroka, 6. Alicja Gadecka, 7. Asia Duszeńko-Michniewicz, 8. Wiktoria Bugajna, 9. Anna Jąkalska, 10. Natalia Szura (3 bramki), 11. Emilia Kryjak, 12. Karolina Suchodolska, 13. Aneta Bargiel, 14. Ola Lechki, 15. Ala Lipińska

Juniorzy Młodsi

Podopieczni Jarosława Boguckiego zapewnili sobie utrzymanie w DLJM bez rozgrywania meczu, ponieważ na spotkanie nie dotarli goście z Łużyc.

Trampkarze

LINK