Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Oława.

Moc wrażeń dostarczył dzisiejszy Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Oławy, w którym rywalizowało ze sobą 11 drużyn piłkarskich w roczniku 2008. Burmistrz Oławy Tomasz Frischmann osobiście wraz z Prezesem MGKS Oława Pawłem Nabiałczykiem uroczyście otworzyli turniej, który odbywał się na Oławskim Stadionie. Po wielu emocjonujących meczach Puchar Burmistrza trafił w ręce młodych piłkarzy z Parasola Wrocław, MGKS Oława musiał zadowolić się drugim miejscem po emocjonującym meczu finałowym ulegliśmy 2:0. Tuż za nimi uplasowały się kolejne dwie nasze drużyny. Nagroda za najlepszego strzelca powędrowała do Dawida Okolity z KS u Oława, nagrodę za najlepszego zawodnika trenerzy przyznali Leonowi Rusinowskiemu z Parasola Wrocław, a najlepszym bramkarzem turnieju okrzyknięto Mateusza Adamusa z AP Chojnik Jelenia Góra. Na zakończenie wręczono uczestnikom medale, dyplomy i puchary.
    Dzięki darczyńcom Elżbiecie i Tomaszowi Wilgoszom wszyscy uczestnicy otrzymali upominki w postaci kart z piłkarzami i albumów piłkarskich za co organizatorzy dziękują.
W turnieju wzięły udział następujące zespoły:

KS Polkowice
Start Namysłów
MGKS Oława 1945 - 4 drużyny
Parasol Wrocław
UKS Dwójka Jelcz Laskowice
MKS Siechnice
UKS Kiełczów Academy
AP Chojnik Jelenia Góra

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom i zapraszają ponownie w przyszłym sezonie