Trampkarze nadal walczą.

Trampkarze na własnym boisku podejmowali Górnik NM Wałbrzych w przedostatniej kolejce II DLT GR. 2

Nasi zawodnicy świetnie zaczęli to spotkanie, otwierając wynik już w 9 minucie. Strzelcem bramki został Wojtek Popów, a dobrze dogrywał mu Seweryn Małecki. Chwilę później było już 2-0. Po długiej piłce Patryka Żurawskiego, świetnie odnalazł się Seweryn Małecki, który przerzucił piłkę nad bramkarzem. Do przerwy, ciągle dobrze spisywali się oławianie, jednak Wałbrzych również miał swoje sytuacje, których nie wykorzystał. Osiem minut po wznowieniu drugiej części meczu, dobrą akcje indywidualną wykończył Seweryn Małecki, dla którego była to druga bramka w tym spotkaniu. W 59 minucie, honorową bramkę strzelili goście, po minięciu Bartosza Lubeckiego, który dobrze bronił w tym spotkaniu, jednak w tej sytuacji był na straconej pozycji po błędzie defensorów. Po wznowieniu gry, Michał Bernacki mógł wyłożyć piłkę do Seweryna Małeckiego, jednak próbował sam pokonać bramkarza z miernym skutkiem, w efekcie czego, pozbawił Seweryna ewentualnej trzeciej bramki. W ostatniej kolejce oławianie zagrają w Lubinie z trzecią drużyną Zagłębia. Ten mecz będzie dla nas bardzo ważny w kontekście ostatecznego miejsca w tabeli.

KS Oława 3-1 Górnik NM Wałbrzych 9.06.2018r. godz. 11:00

Trener: Sebastian Sobczak

autor tekstu: Michał Niedźwiedź