Młodziki KS Oława vs Śląsk III Wrocław - Remis po ciekawym meczu.

Remis po ciekawym meczu

Młodziki KSu Oława, w sobotę 9 czerwca podejmowały na własnym boisku WKS III Śląsk Wrocław.

Mimo wysokiej lokaty naszych przeciwników, podopieczni Jacka Imianowskiego wierzyli w sukces, który pomoże im uciec z dolnej części tabeli. W meczu od początku dominowali przyjezdni, którzy już na początku spotkania stworzyli sobie dwie dobre szanse. Mimo tego, że Śląsk dyktował warunki, Szymonowi Piotrowskiemu udało się znaleźć w dobrym miejscu, jednak piłka trafiła w bramkarza. Do przerwy goście mieli jeszcze kilka okazji, jednak świetnie w naszej bramce spisywał się Kevin Racławski. Zaraz po rozpoczęciu drugiej części meczu, Szymon Piotrowski trafił po dobitce na 1-0. Radość z prowadzenia nie trwała jednak zbyt długo, ponieważ chwilę później wyrównał Patryk Sługocki. Po tej bramce, nasi piłkarze prezentowali się lepiej od przyjezdnych z Wrocławia. Udało nam się stworzyć kilka dobrych sytuacji bramkowych, ale żadnej nie wykorzystaliśmy. Mecz zakończył się rezultatem remisowym, jednak obie ekipy w tym spotkaniu miały swoje szanse, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

KS Oława 1-1 WKS III Śląsk Wrocław 9.06.2018 r. godz. 13:00

Trener: Jacek Imianowski

1.Kevin Racławski, 2.Adrian Białek, 3.Aleksander Jakubowski, 4.Alan Burkiewicz, 5.Oskar Szczupał, 7.Mikołaj Stelmaszek, 9.Bartosz Jasiński, 10.Mateusz Mossoń, 11.Szymon Piotrowski, 15.Mateusz Wróblewski, 17.Igor Wydmuch, 18.Katarzyna Watral, 20.Adam Sady, 22.Adam Szymków