III kolejka LDM KS Oława - FC Academy 1:4 (0:3)

III kolejka LDM  KS Oława - FC Academy 1:4 (0:3)

Obie drużyny przed spotkaniem miały komplet punktów na swoim koncie. Mecz od początku nie układał się po naszej myśli. Goście przejęli inicjatywę i kontrolowali wydarzenia boiskowe czego efektem były 3 bramki w pierwszej trochę przespanej przez nas połowie.
W drugiej połowie, zagraliśmy zdecydowanie lepiej, szybko bramkę kontaktową, po składnej akcji zespołu zdobył Jakub Juszczyk. Tworzyliśmy kolejne dobre sytuacje. Wojciech Popów przegrał pojedynek 1 na 1 z bramkarzem, uderzenia Norberta Racławskiego i Michała Kaczmara również zmusiły do interwencji bramkarza gości. Niestety wynik się nie zmieniał, a w końcówce po indywidualnej akcji ustalił go zawodnik gości - mecz zakończył się wynikiem 1:4.

Skład: Bartosz Lubecki - Norbert Racławski, Jakub Baran, Patryk Żurawski, Przemysław Porębski - Michał Pluciński, Jakub Juszczyk, Wojciech Popów - Michał Kaczmar

Grali również: Seweryn Małecki, Aleksander Cybulski, Mateusz Grabowski