Trampkarze wygrywają 3:0 z Miedzią II Legnica.

6 czerwca o godzinie 17:00, trampkarze KS-u Oława, podejmowali na własnym stadionie Miedź II Legnica.

Od początku spotkania lekko dominowała Miedź, która dobrze rozgrywała piłkę w boczne sektory boiska. Ich ataki były bardzo groźne jednak Bartłomiej Lubecki bronił praktycznie każdy strzał gości. W 20 minucie po dobrym rozegraniu piłki z autu, na strzał z dystansu zdecydował się Mateusz Jurczak i dał prowadzenie naszej drużynie. Bramka podopiecznych Sebastiana Sobczaka, kompletnie sparaliżowała rywali, a do końca pierwszej części meczu, gra toczyła się w środku pola. Już w pierwszej akcji drugiej połowy, dobrze zaatakowaliśmy rywala, jednak ostatecznie nie udało nam się strzelić bramki. W 54 minucie dobrą piłkę dostał Szymon Smolak, który położył bramkarza i trafił na 2-0. Po tej bramce, większy opór stawiali przyjezdni, jednak nie mogli pokonać świetnie dysponowanego tego dnia Bartosza Lubeckiego, który obronił groźny strzał z dystansu oraz rzutu wolnego. Mimo tego, to my trafiliśmy za sprawą Jakuba Barana, który świetnie puścił sobie piłkę i po indywidualnej akcji przez całe boisko trafił na 3-0. W ostatniej akcji meczu, świetną sytuację zmarnował wcześniejszy strzelec bramki (Szymon Smolak), a po jego pudle sędzia zakończył mecz.

KS Oława 3-0 Miedź II Legnica 6.06.2018r. godz. 17:00

Trener: Sebastian Sobaczak

1.Bartosz Lubecki, 2.Jakub Baran ⚽, 3.Patryk Żurawski, 4.Michał Jasiński, 5.Przemysław Porębski, 6.Oliwier Chodor, 7.Szymon Smolak ⚽, 8.Wojciech Popów, 10.Mateusz Jurczak ⚽, 11.Łukasz Kapuścik, 13.Aleksander Wojtyra, 16.Kacper Urysz, 17.Seweryn Małecki, 18.Krzysztof Moroz, 20.Michał Bernacki, 21.Piotr Jarosławski, 22.Aleksander Jakobsze, 99.Bartłomiej Śliwiński

autor tekstu: Michał Niedźwiedź