Podsumowanie weekendu KS Oława 26-27 maja 2018

Seniorzy

skrót meczu>>

Seniorki

Kobieca drużyna dobrze weszła w mecz zdobywając bramkę już na samym początku spotkania po dokładnym dośrodkowaniu z prawego skrzydła przez Kasię Kowalską.

Po podaniu piłkę przejęła Beata Zięba nie dając szans bramkarce z Polonii. Prowadząc 1:0 pobudzone zawodniczki zaatakowały po raz kolejny, tym razem również Kasia popisała się asystą, ale bramkę zdobyła Asia Duszeńko-Michniewicz. Z wynikiem 2:0 dziewczęta schodziły do szatni.

W drugiej połowie sytuację się powtórzyły, zdobywczynie pierwszych dwóch bramek podwoiły swój dorobek po podaniach od Kasi Kamińskiej z rzutów rożnych. Tym sposobem mogliśmy świętować zwycięstwo 4:0.

Polonia Środa Śląska - KS Oława 0:4 (0:2)

Trener: Jarosław Aleksandrzak

skład: Pawlos - Ozga (75' Bargoiel), Kamińska, Mieszkuć, Seroka - Suchodolska (41' Lechki), Jąkalska, Duszeńko-Michniewicz, Zięba (60' Lipińska) - Kowalska, Szura ('70 Gadecka)

Juniorzy Starsi

Nasi zawodnicy byli przygotowani do spotkania z Polonią Ząbkowice Śląskie, jednak goście nie przyjechali do Oławy. Mecz rozstrzygnął się z korzyścią dla nas walkowerem, bez rozgrywania meczu. Zawodnicy, którzy ukazali się na zbiórce zagrali wewnętrzną gierkę między sobą.

Juniorzy Młodsi

Spotkanie z Kaczawą Bieniowice które pierwotnie miało odbyć się w sobotę 26 maja, zostało przełożone na 6 czerwca na godzinę 18:00

Trampkarze

Podopieczni Sebastiana Sobczaka ulegli na wyjeździe z Polonią Ząbkowice Śląskie (lider tabeli) mimo prowadzenia po bramce Seweryna Małeckiego w 17 minucie. Porażka zagwarantowała niezbyt dobrą sytuację w tabeli.

Polonia Ząbkowice Śląskie 2-1 KS Oława 26.05.18 r. godz. 10:30

Trener: Sebastian Sobczak

1.Bartosz Lubecki, 2.Michał Bernacki, 3.Patryk Żurawski, 4.Jakub Baran, 5.Przemysław Porębski, 6.Oliwier Chodor, 7.Szymon Smolak, 8.Wojciech Popów, 10.Mateusz Jurczak, 16.Łukasz Kapuścik, 17.Seweryn Małecki, 18.Krzysztof Moroz, 21.Kacper Urysz, 22.Aleksander Jakobsze

Autorzy tekstu: Michał Niedźwiedź i Miłosz Solarski