Podsumowanie tygodnia 16-20 maj

Seniorzy

Lepiej w to spotkanie weszli goście z Kiełczowa, bo już w 9 minucie Grzegorz Lew trafił na 0-1, jednak zawodnicy Widawy nie mogli zbyt długo cieszyć się z prowadzenia, ponieważ w 18 minucie na 1-1 trafił Karol Nikodem. Niepewność oławian trwała aż do 78 minuty, kiedy na prowadzenie wyprowadził nas Łukasz Anklewicz, który pewnie trafił z rzutu karnego, po faulu na Karolu Nikodemie. Jednak tylko chwile utrzymywał się taki rezultat, gdyż dwie minuty później podwyższył Karol Nikodem, który również ustalił wynik tego meczu, kończąc strzelanie w doliczonym czasie gry, zdobywając tym samym hat-tricka.

KS Oława 4-1 Widawa Kiełczów (19.05.2018r.) godzina 17:00

Trener: Jarosław Fliśnik

12.Mateusz Kubas, 2.Andrzej Gancarczyk (16.Wiktor Gajdek 65’), 4.Krzysztof Waliś (13.Jakub Pożarycki 65’), 7.Jakub Mańkowski, 9.Karol Nikodem ⚽⚽⚽, 10.Kasper Morawski © (5.Jakub Skorłutowski 60’), 11.Paweł Bekieszczuk (6.Maciej Sobota 70’), 14.Łukasz Anklewicz ⚽, 15.Jakub Kulczycki (8.Kacper Makowski 50’), 17.Mateusz Prusak, 18.Mateusz Dobkowski (3.Artur Gancarczyk 82’)

Juniorzy Starsi

Nasza drużyna pojechała do Świdnicy w bardzo okrojonym składzie, mimo to w 12 minucie wynik spotkania na naszą korzyść otworzył Adrian Leśkiewicz, który był zmuszony wystąpić w polu z powodu braków kadrowych. Gospodarzom udało się wyrównać w 25 minucie, jednak chwile później na

2-1 dla naszego zespołu podwyższył wynik po raz drugi w tym meczu Adrian Leśkiewicz, jak się później okazało, ustalając ostateczny wynik tego meczu.

Polonia Stal Świdnica 1-2 KS Oława (20.05.2018r.) godzina 11:00

1.Piotr Kosecki, 3.Janusz Łakomiak, 6.Bartłomiej Bagiński (5.Wojciech Solarski 60’) 7.Michał Żurawski, 8.Mariusz Zapotoczny, 9.Rafał Dalecki, 11.Bartłomiej Musiał, 13.Jakub Skorupa, 14.Damian Makowski, 15.Jakub Buczkowski, 20.Adrian Leśkiewicz ⚽⚽

Juniorzy Młodsi

Mimo, że do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy, nasza drużyna pod wodzą Jarosława Boguckiego straciła trzy bramki w drugiej połowie, wracając do domu bez punktów.

Karkonosze Jelenia Góra 3-0 KS Oława (19.05.2018r.) godzina 11:00

Trener: Jarosław Bogucki

1.Szymon Sawicki (12.Bartosz Lubecki 50’), 3.Patryk Żurawski, 6.Kamil Gradzik, 7.Łukasz Mazepa, 10.Konrad Gąsiorowski, 16.Rafał Węglarowicz, 17.Alan Moroz (5.Jakub Baran 41’), 19.Dominik Słocki, 22.Mateusz Świerczyński, Oliwier Chodor, Wojciech Popów (2.Dawid Boratyński 60’)

Trampkarze

Mimo dosyć wyrównanego meczu, to jednak goście z Wrocławia mogli triumfować po bramce Adama Kadyły, Parasol dowiózł jedno bramkowe prowadzenie do końca spotkania.

KS Oława 0-1 Parasol Wrocław (16.05.2018r.) godzina 17:00

Trener: Paweł Nabiałczyk

1.Bartosz Lubecki, 2.Jakub Baran, 3.Patryk Żurawski, 5.Przemysław Porębski, 6.Oliwier Chodor, 7.Szymon Smolak, 8.Wojciech Popów, 10.Seweryn Małecki, 15.Kacper Urysz, 17.Michał Jasiński, 18.Krzysztof Moroz, 20.Michał Pluciński, 21.Michał Bernacki, 22.Aleksander Wojtyra