​Pierwsza drużyna MGKS Moto-Jelcz Oława w meczu na szczycie nie zawiodła.

W minioną niedzielę, na obiekcie w Bystrzycy, nasz KS podejmował tamtejszą Burzę w hicie III grupy Wrocławskiej klasy A

W 4 kolejce zmagań, miało dojść do pojedynku drużyn, które prawdopodobnie będą walczyć o awans do Klasy Okręgowej. MGKS przystąpił do tego spotkania, posiadając 3 punkty mniej, ale ma również jeden nie rozegrany mecz z powodu pauzy w pierwszej kolejce. Widowisko zapowiadało się dosyć ciekawie, co zgromadziło dosyć dużo miejscowych. W Bystrzycy była również nasza delegacja kibiców, która prawie przez cały mecz dopingowała zawodników do lepszej gry. Już od początku dało się wyczuć dosyć nerwową atmosferę. Obie drużyny chciały atakować i z pewnością, aktorzy tego spektaklu, nie zawiedli. Mecz obfitował w wiele sytuacji bramkowych. Uwadze nie może ulec dobra gra na skrzydle Mateusza Dobkowskiego oraz naszych środkowych obrońców, którzy kilkukrotnie ratowali KS przed bardzo niebezpieczną sytuacją. W 24 minucie Krzysztof Telatyński pokonał bramkarza gospodarzy, strzałem po ziemi sprzed pola karnego. Mecz dzięki tej bramce jeszcze bardziej się otworzył i Burza miała kilka bardzo dogodnych sytuacji do strzelenia bramki jednak albo w nią nie trafiali, albo interweniował Piotr Kosecki. W drugiej połowie mieliśmy kilka wyśmienitych okazji, takich jak ta Mateusza Dobkowskiego, kiedy próbował strzelić po długim słupku w stuprocentowej sytuacji, ale nie trafił w bramkę. Świetną okazję po wejściu miał również Jakub Kulczycki, jednak trafił w bramkarza. W drużynie gospodarzy bardzo ruchliwy był Mateusz Rolka, ale na szczęście dla naszego zespołu nie udało mu się wykorzystać swoich okazji i ostatecznie KS Oława wygrał to spotkanie 1-0. Trener Jarosław Fliśnik może zaliczyć ten mecz do udanych, jest to jednak kolejny mecz w którym zabrakło napastnikom trochę skuteczności.

Skład Burzy Bystrzyca

Trener: Krzysztof Konon

12.Arkadiusz Lemieszko (2.Piotr Majgier 46’), 3.Maciej Białek, 4.Tomasz Dobrodziej, 5.Łukasz Budzowski, 6.Łukasz Rolka, 7.Piotr Bekalski, 8.Michał Kubik, 17.Mateusz Rolka, 18.Bartosz Prokopowicz ©, 19.Paweł Pióro, 20.Radosław Cybulski

Skład KS Oława