Wygrana w eliminacjach gminnych LZS w halowej piłce nożnej - chłopców do lat 15

Wygrana w eliminacjach gminnych LZS  w halowej piłce nożnej - chłopców do lat 15

5.11.2015 w hali sportowej OCKF Oława odbył się turniej eliminacji gminnych Miejsko Gminnego Zrzeszenia LZS w halowej piłce nożnej w kategorii do lat 15, w którym wzięli udział chłopcy z MGKS Oława. Drużyna MGKS Oława zaprezentowała się bardzo dobrze. Wygrywając zapewnili sobie awans do eliminacji strefowych, które odbędą się 19.11.2015 również w hali sportowej OCKF w Oławie. W eliminacjach strefowych zagra także zespół z Bystrzycy Oławskiej. Następny etap rozgrywek to finał dolnośląski - trzymamy kciuki za oławskich zawodników, aby dotarli do tego finału i godnie zaprezentowali w nim Oławę. Opiekunami drużyn w tych rozgrywkach są Jacek Imianowski i Paweł Nabiałczyk.

Skład drużyny: Łukasz Mazepa, Szymon Chałubiec, Jakub Nowak, Wojciech Solarski, Rafał Dalecki, Dominik Kula, Michał Hawryło, Michał Rzemykowski, Dawid Boratyński, Mateusz Nazar, Damian Makowski, Dominik Woźniak, Wojciech Kaniewski.