Turniej orlików rocznik 2006 w Grodkowie

W minioną sobotę drużyna orlików z KS Oława rocznik 2006 pod opieką Mariusza Łuniewskiego wybrała się na turniej piłkarski do Grodkowa. Uczestniczył w nim również zespół gospodarzy oraz Odra Opole, FA Opole, Miedź Legnica, AP Oleśnica. Mecze rozgrywane były systemem ,,każdy z każdym,, dwa razy po 10 minut. Młodzi piłkarze spędzili w sumie 100 minut na boisku i każda z nich okupiona została sporą ilością potu. Do udanych meczy niewątpliwie należy zaliczyć spotkania przeciwko LZS Grodków i Miedzi Legnica, w których wygraliśmy odpowiednio 3:0 i 4:1. Jednak przeciwko drużynom z Opola i Oleśnicy nie graliśmy już tak skutecznie. Ostatecznie zajęliśmy 4 miejsce i póki co musimy zadowolić się tym wynikiem. Dodatkowo zostały rozdane nagrody indywidualne i w kategorii króla strzelców najlepszy z wynikiem 7 bramek okazał się zawodnik KS Oława Mateusz Mossoń. Niespodzianką turnieju, była konkurencja rzutów wolnych dla trenerów przybyłych drużyn. Najskuteczniej wykonywał je Mariusz Łuniewski
trener naszej drużyny i to jemu przypadła statuetka. Za tydzień młodych zawodników czeka kolejne turniejowe wyzwanie czyli emocje sportowe gwarantowane.